Vytvářím bylinné směsi- SMĚS NA PODPORU IMUNITY

Jen tak pro vaši inspiraci sem budu vkládat návody na  bylinné směsi, které  vytvářím.   Pokud byliny nesbíráte či nepěstujete, můžete si je zakoupit v prodejnách se sypanými léčivými bylinami a potom je smíchat. Některé směsi jsou ale speciální, dělám je pro moji radost a radost mých přátel,  bylinky v nich se běžně neprodávají. Ale může to být inspirace pro příští rok, co v přírodě sbírat či pěstovat.

 

V zimních obdobích se tato směs hodí. Můžete ji podávat jako prevenci  virózy v chřipkové epidemii, nebo lze pít i když už virózu dostanete, zrychlí úzdravu.

 

Směs obsahuje:

-Sadec konopáč nať (více si o této bylince můžete přečíst zde)

-Echinacea (třapatka) nachová- květ   (po kořeni je květ druhá nejúčinnější část rostliny)

-Měsíček lékařský květ

Sadec konopáč
Echinacea purpurea- květ
Měsíček lékařský- květ

Smíchat vše stejným dílem.

1PL na 300 ml vařící vody, louhujeme 15 minut. Popíjíme preventivně 1 šálek denně. Pokud již virózu máme- pak 3x denně.

 

 

 

Jsem autorkou také e-booků : „Jak se stát bylinářem, když o tom zatím nic nevím. „

„Jak se vyznat v účincích rostlin.“

„Čarovná lékárna kolem našeho domu“

 

 


UPOZORNĚNÍ!!!

Při závažných zdravotních potížích vždy raději kontaktujte lékaře ve vašem nejbližším okolí. V některých stavech je lékařská pomoc nezbytná a nelze se omezovat jen na postupy alternativní medicíny. Vhodné je též ubezpečit se, že se jedná jen o banalitu a nikoliv o život ohrožující stav.  Léčivé rostliny jsou tu pro nás, mohou vám výborně pomoci v počátcích některých onemocnění, jako podpůrná terapie či preventivně. V žádném případě ale v závažných stavech nemohou nahradit lékařskou péči. Cílem tohoto webu je – informovat vás o mocné síle přírody, podpořit vás v možnostech samoléčby. Nenesu žádnou zodpovědnost za vaše případné neúspěchy či úspěchy.

Tento materiál je informačním produktem. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorky je zakázáno a je porušením autorského zákona, které může být stíháno.

Pokud byste rádi obsah e-booku sdíleli s dalšími lidmi, pošlete jim odkaz na moje webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *