Elektronická kniha Čarovná lékárna kolem našeho domu

Věděli jste, že všude kolem nás roste neuvěřitelně léčivá lékárna, která je kdykoliv a kdekoliv k dispozici?

Denně kolem těchto rostlinných léků  chodíte, nebo po nich dokonce šlapete bez povšimnutí.

 

To je ale přece škoda. 

 • Chtěli jste se naučit poznávat a využívat tyto rostliny, ale nikdy jste nevěděli, jak na to?

 • Nemáte odvahu s léčivkami začít? Bojíte se udělat první krok?  

 • Nevěděli jste ani jak vypadají?

 • Vůbec nevíte jak je zpracovat a co s nimi dál?

 • Jste nemocní, ale  nevíte, která léčivá bylina by vám mohla pomoci od vašich zdravotních potíží?

Pak je tato elektronická kniha právě pro vás

 

V mé elektronické knize najdete komplexní informace o  38 rostlinách, o kterých jste si ani nemysleli, že by mohly být léčivé. 

Najdete je všude, rostou opravdu i za vaším domem. Najdete je i ve městech v trávníku, parku či  za budovami. Všichni je běžně vídáte, ale nikdy jste nevěděli,  že by mohly být tak moc léčivé a prospěšné. Možná jste je považovali za nežádoucí plevel, který vám vadil ve vašem trávníku či v záhonech. 

Jmenuji se Alena Hamplová a již léta studuji, sbírám, pěstuji a zpracovávám léčivé rostliny. Je to můj koníček, moje vášeň. Rostliny sbírám ve volné přírodě, jiné pěstuji na mé velké bylinné zahradě. Bylinné léčivé produkty s úspěchem používám pro prevenci a léčbu sebe, své rodiny, přátel a pacientů.

Dříve jsem se také spoléhala na chemické léky. Ale jako lékařka vidím, že to často není definitivní řešení problému. Léky jsou jen berlička na překlenutí akutního stavu. Často se ale problém vrací, nebo se po čase vyskytnou jiné zdravotní potíže. Zjistila jsem, že pojídáním pilulek v dlouhodobém horizontu nic nevyřešíte. Je potřeba komplexní přístup ke svému tělu. Jednou ze skládaček puzzle mohou být právě rostliny. Moje rodina i já již léta nebereme antibiotika. Pokud se u nás vyskytne nějaký problém (například viróza), během pár dnů si pomocí rostlin s nemocí poradíme. 

Ráda se s vámi o své zkušenosti a poznatky podělím.

Na 376 stranách naleznete neuvěřitelné množství informací o rostlinách.

Možná vás napadnou tyto otázky:

 • Nemáte zahradu, kde byste rostliny pěstovali? Nevadí. Nemusíte nic pěstovat. Stačí vám poznat těchto 38 rostlin popsaných v knize a vystačíte si. Jejich účinky jsou polyfunkční a komplexní. 

 • Rostliny sice znáte, ale nevíte, jak je zpracovat? V mé knize najdete u každé rostliny a u každého zdravotního problému kompletní návod na zpracování léčivky do léčivé formy.

 • Nikdy jste si účinky rostliny nezapamatovali, špatně se vám zpětně informace hledaly?  Zde na jednom místě najdete účinky rostlin rozdělené dle mého unikátního systému třídění účinků léčivých rostlin dle orgánových seskupení. 

 • Jak se systémem pracovat? Celou knihu  berte jako takovou kuchařku, ve které budete opakovaně informace vyhledávat a na své neduhy nacházet jednotlivé receptury. Všechny účinky a návody jsou v knize seřazeny podle mého logického systému třídění účinků.  

 • Už rostliny využíváte, je tato publikace i pro vás? Ano, v knize jsou opravdu velmi komplexní informace. Původně byla kniha určena začínajícím bylinářům, ale spoustu informací v něm najdou i bylináři již praktikující, protože takto ucelené infomace nikde jinde nenajdete.

Proč bychom měli sbírat rostliny? Je to časově náročné a můžeme si přece zajít do lékárny.

 • Léčivé doplňky stravy z lékárny jsou komerčně vyráběné.  Často jde firmám hlavně o výdělek. Nevíte, jak velké procento léčivé byliny je v přípravku obsažené. U vašeho výrobku to víte.

 • Víte, že jste rostliny našli v čistém prostředí. Často jsou léčivky ve výrobnách vykupovány od lidí. Nevíte, v jakém prostředí je nasbírali. Vaše byliny určitě nasbíráte na čistém místě.

 • Je to zadarmo. Komerčně vyráběné doplňky stravy jsou nesmírně drahé, vy je budete mít zadarmo či jen s minimálními náklady.

 • Soběstačnost. Budete znát tajemství rostlin a v mnoha směrech budete v oblasti zdraví samostatní.

 • Tato lékárna je vždy po ruce. Když budete mít nějaký problém, projdete se přírodou a zjistíte, co kolem vás roste. Pokud je budete znát, určitě najdete v okolorostoucích rostlinách pomoc.

Jak elektronická kniha vypadá?

 • Obsahuje 376 stran napěchovaných praktickými  informacemi o léčivých rostlinách včetně podrobných návodů a receptů, jak rostliny zpracovat.

 • V úvodu knihy najdete podrobnou stať s návody na jednotlivé lékové formy z rostlin.

 • V knize je komplexně popsáno 38 léčivých rostlin, které rostou běžně kolem našich obydlí. Téměř každý se s nimi jistě už někdy setkal.

 • Každou rostlinu popisuji podle svého unikátního sytému popisu léčivých rostlin.

 • V závěru knihy naleznete podrobný rejstřík dle chorob a kalendář sběru rostlin popsaných v knize. 

Výhody elektronické knihy

Kniha je v elektronické podobě. Po zaplacení vám přijde url adresa, ze které si ebook stáhnate do svého počítače. Kniha je ve formátu pdf.

Máte ji vždy po ruce ve svém mobilu, tabletu či ebooku.

Při přípravě receptů z bylin nemusíte listovat knihou, ale díváte se přímo jen na určitou stránku ve svém elektronickém zařízení.

Výhodou je také možnost jednoduché práce s rejstříkem či obsahem, kdy po zakliknutí čísla příslušné stránky se ihned dostanete na dané místo v knize.

Kolik kniha stojí?

350 Kč

Jedná se o   příručku, ve které je možno  opakovaně informace vyhledávat a na své neduhy nacházet jednotlivé recepty. 

Jako lékařka jsem se rozhodla léčivé rostliny přiblížit širokému spektru populace a to jednoduše a srozumitelně. Mé znalosti lékařské vědy jsem propojila se svým velkým koníčkem – léčivými rostlinami. V knize jsem pak uplatnila své bohaté zkušenosti se současnou klasickou medicínou a léčivkami. Kniha je určena pro všechny, kteří chtějí převzít zodpovědnost za své zdraví, využívat léčivé rostliny, ale neví jak.

Ukázky z knihy