Toužili jste vždycky naučit se znát a využívat rostliny kolem vás, ale nevěděli jste, jak na to?

Ano, je to tak. Kolem nás roste poklad, ale málokdo si je toho vědom. Naučím vás ten poklad znát a používat.

V mém e-booku najdete komplexní informace o  24 rostlinách, o kterých jste si ani nemysleli, že by mohly být léčivé. 

 

V mém e-booku najdete komplexní informace o  24 rostlinách, o kterých jste si ani nemysleli, že by mohly být léčivé. 

Najdete je všude, rostou opravdu i za vaším domem. Najdete je i ve městech v trávníku, parku či  za budovami. Všichni je běžně vídáte, ale nikdy jste nevěděli,  že by mohly být tak moc léčivé a prospěšné. Možná jste je považovali za nežádoucí plevel, který vám vadil ve vašem trávníku či v záhonech.

Dříve jsem se také spoléhala na chemické léky. Ale jako lékařka vidím, že to často není definitivní řešení problému. Léky jsou jen berlička na překlenutí akutního stavu. Často se ale problém vrací, nebo se po čase vyskytnou jiné zdravotní potíže. Zjistila jsem, že pojídáním pilulek v dlouhodobém horizontu nic nevyřešíte. Je potřeba komplexní přístup ke svému tělu. Jednou ze skládaček puzzle mohou být právě rostliny. Moje rodina i já již léta nebereme antibiotika. Pokud se u nás vyskytne nějaký problém (například viróza), během pár dnů si pomocí rostlin s nemocí poradíme. 

 

Jmenuji se Alena Hamplová a již léta studuji, sbírám, pěstuji a zpracovávám léčivé rostliny. Je to můj koníček, moje vášeň. Rostliny sbírám ve volné přírodě, jiné pěstuji na mojí velké bylinné zahradě. Bylinné léčivé produkty s úspěchem používám pro prevenci a léčbu sebe, své rodiny, přátel a pacientů.

Ráda se s vámi o své zkušenosti a poznatky podělím.

Na 250 stranách naleznete neuvěřitelné množství informací o rostlinách.

 • Nemáte zahradu, kde byste rostliny pěstovali? Nevadí. Nemusíte nic pěstovat. Stačí vám poznat těchto 22 rostlin popsaných v eBooku a vystačíte si. Jejich účinky jsou polyfunkční a komplexní. Stáčí vám znát jen tento malý okruh rostlin a pomůžete si s nimi od mnoha problémů.
 • Rostliny sice znáte, ale nevíte, jak je zpracovat. V mém eBooku najdete u každé rostliny a u každého zdravotního problému kompletní návod na zpracování léčivky do lékové formy.
 • Nikdy jste si účinky rostliny nezapamatovali, špatně se vám zpětně informace hledaly. Zde na jednom místě najdete účinky rostlin rozdělené dle mého unikátního systému třídění účinků léčivých rostlin dle orgánových seskupení. Nikde jinde na světě nebyly ještě rostliny takto popsány!!
 • Jak se systémem pracovat? Celý eBook berte jako takovou kuchařku, ve které budete opakovaně informace vyhledávat a na své neduhy nacházet jednotlivé receptury. Pokud chcete bylinu poznat dokonale, vyčleňte si na poznávání pár dnů. Informace prostudujte a zkuste rostlinu v přírodě vyhledávat. Zkuste si z ní připravit jeden až dva léčivé produkty na vaše problémy.
 • V eBooku je moc informací, jak se v něm orientovat? Všechny účinky a léčivé produkty jsou v knize seřazeny podle mého logického systému třídění účinků. Pokud budete mít kašel, budete vědět, že máte hledat pod položkou 2 a 4- tedy v účincích na onemocnění ORL problémů či nemocí dýchacího systému. Když vás trápí zažívací potíže, budete hledat pod číslem 6. Kožní problémy jsou vždy pod položkou 12 atd.
 • Chtěli byste začít vytvářet bylinné směsi, ale nikdy jsem nevěděli, jak na to. Většinou kombinujeme rostliny podobného účinku.Například pokud trpíte žaludečními potížemi, podle mého systému si můžete vyhledat bylinky, které mají dobrý efekt na zažívací potíže a pak je míchat do směsi. Nebo se orientujete pouze na byliny, které působí sedativně. Někdo jiný bude hledat rostliny, které mají účinek při menstruačních potížích apod. Pokud tento účinek rostliny mají, můžete je použít do kombinací, aby se působení podpořilo směsí stejně působících bylin.
 • Už rostliny využíváte, je tato publikace i pro vás? Ano, v eBooku jsou opravdu velmi komplexní informace. Původně byl eBook určen začínajícím bylinářům, ale spoustu informací v něm najdou i bylináři již praktikující, protože takto ucelené infomace nikde jinde nenajdete, ani ve světové literatuře či na internetu.
 • Co ještě vám eBook přinese? Naučíte se dívat kolem sebe, vnímat krásu a prožívat přítomnost. Budete ve spojení s přírodou a rostlinami.

Proč bychom měli sbírat nějaké rostliny? 

 Je to časově náročné a můžeme si přece zajít do lékárny.

 • Léčivé doplňky stravy z lékárny jsou komerčně vyráběné. Často jde firmám hlavně o výdělek. Nevíte, jak velké procento léčivé byliny je v přípravku obsažené. U vašeho výrobku to víte.
 • Víte, že jste rostliny našli v čistém prostředí. Často jsou léčivky ve výrobnách vykupovány od lidí. Nevíte, v jakém prostředí je nasbírali. Vaše byliny určitě nasbíráte na čistém místě.
 • Je to zadarmo. Komerčně vyráběné doplňky stravy jsou nesmírně drahé, vy je budete mít zadarmo či jen s minimálními náklady.
 • Soběstačnost. Kdyby nedejbože vypukla nějaká krize, vy budete znát tajemství rostlin a v mnoha směrech budete v oblasti zdraví samostatní.
 • Tato lékárna je vždy po ruce. Když budete mít nějaký problém, projdete se přírodou a zjistíte, co kolem vás roste. Pokud je budete znát, určitě najdete v okolorostoucích rostlinách pomoc.

Nekupujme drahé doplňky stravy. Všechno co potřebujeme, roste kolem nás.

Jaká je cena eBooku?

Cena tohoto eBooku je 260,- Kč

Publikace je napěchovaná informacemi, které byste jinde těžce sháněli.  Několik let jsem studovala spousty materiálů o léčivých bylinách, vytvářela a zkoušela různá léčiva, která jsem vyrobila z bylin. V knize najdete spousty cenných návodů, receptur  a postupů. Účinky rostlin jsou v eBooku logicky roztříděné do skupin. Již nemusíte hledat pracně na internetu.

 Žiji mezi rostlinami. Rostliny jsou můj život.

Můžete namítnout: Takové informace si mohu přece najít kdekoliv jinde a zdarma.

To můžete, ale nikdy v takovém rozsahu a na jednom místě. Museli byste hodiny pátrat i na cizojazyčných serverech. Navíc jsou v  mém eBooku i čistě jen moje osobní zkušenosti a návody. A potom systém třídění léčivých rostlin nikde jinde nanajdete. Je to můj unikátní systém.

K samotnému e-booku dostanete ještě BONUS

Dostanete ještě  RECEPTÁŘ, ve kterém naleznete veškeré receptury na léčivé přípravky, o kterých jsem v eBooku psala. Hodnota eBooku je 150 Kč. Vy jej dostanete jako bonus zdarma. 

100 stran návodů na čaje, masti, oleje, obklady z jednotlivých rostlin. 

Jak vypadá e-book uvnitř?

V eBooku jsou velice komplexně popsány tyto rostliny:

jetel luční a plazivý,   sléz přehlížený,   ptačinec žabinec,   kopřiva dvoudomá,   sedmikráska chudobka,   popenec břečťanolistý,   jitrocel kopinatý, střední a větší,   řebříček obecný,   kontryhel obecný,   pampeliška lékařská,     truskavec ptačí,   pěťour maloúborový,   kakost luční,   mochna husí,   lopuch,   pýr plazivý,   hluchavka bílá,   kokoška pastuší tobolka,   čekanka obecná,   kuklík městský,   zlatobýl kanadský.

Ukázky z e-booku:

TIP pro vás

Pokud s bylinami začínáte, je vhodné si ještě k tomuto eBooku stáhnout můj eBook zdarma:

Jak se stát bylinářem, když o tom zatím nic nevím.

Najdete zde spousty postupů a rad  pro práci s bylinami, k jejich zpracování a návody k jednotlivým lékovým produktům.

Co e-booku říkají ti, kteří jej četli?

Jsem opravdu vděčná, že se mi e-book ČAROVNÁ LÉKÁRNA dostal do rukou. Je naprosto skvělý. Bylinky miluji, pěstuji, suším, vyrábím domácí sirupy a oleje, ale dosud jsem netušila, jaké zázraky nám rostou kolem domu. Nyní i pletí zahrádky dostalo nový rozměr, protože to, co jsem považovala za obtížný plevel je ve skutečnosti úžasná bylina. V e-booku jsou všechny bylinky skvěle vyobrazeny, takže nemám pochybnosti, o jakou rostlinu. Velmi oceňuji unikátní systém třídění účinků bylin, který autorka v e-booku používá. Tento e-book by neměl chybět v žádné domácnosti a vřele ho doporučuji všem, kdo chce lépe poznat sílu bylin v našem okolí.
Jana Barrera, maminka tří dětí
www.janabarrera.cz
Moc děkuji za takové komplexní dílo! Ebook je nabitý informacemi k prasknutí, přesto je vše řazeno logicky a přehledně. Moc děkuji za Tvé know-how! Mé kroky teď povedou nejdřív do této přírodní lékarničky, než si vezmu komerční prášek. Nemohla jsem ani uvěřit, že vše kolem mě může pomáhat.
Jitka Štipčáková
www.uklid-v-klidu.cz​
Zajímám se o bylinky, jsem bylinkář nadšenec a začátečník a proto jsem se moc těšila, až si otevřu tento ebook. Jsem nadšená. Velký rozsah ebooku - má přes 200 stran!, spoustu přínosných informací, přehledné členění dle nemocí u každé bylinky, praktické návody na zpracování bylin. Ideální pro ty, kdo chtějí vědět konkrétní uplatnění každé byliny, jak z ní udělat třeba odvar, nálev, macerát, mast, tinkturu, likér nebo sedací koupel a u jakého neduhu je použít. Je to ebook, který chci mít ve své knihovničce. Doporučuji všemi deseti!
Jana Kubiszová, recepty na domácí pamlsky pro psy bez chemie
www.psikeksik.cz
Tak tohle je cenný kousek, který by ve své knihovně měl mít každý! Já osobně se chemickým lékům od doby, kdy jsem poprvé otěhotněla, vyhýbám obloukem. Jenže jak přejít na přírodní léčení, když je všude spousta chaotických a nepřehledných informací? Tady je vše přehledně, srozumitelně, obsáhle a spolu s recepty...Další kniha není třeba :-). Jsem moc ráda, že tento e-book mám!
Zuzana Šmidrkalová, projekt Mateřství srdcem
www.zuzanasmidrkalova.cz
E-book mě mile překvapil, je to vlastně spojené bylinkářství s lékařstvím. Abyste rozuměli, tak autorka rozumí jak lékařství, tak bylinkám a krásně tento dar skloubila dohromady a vzniklo něco úžasného. Pokud chcete ušetřit za léky a udělat něco pro své zdraví pod dohledem lékařky a milovnice bylinek, kupte si tento e-book 🙂 Může te ho používat jako kuchařku dle potřeby a aktuálního zdravotního stavu.
Helena Kofroňová, autorka projektu Těhotenství v pohodě a s radostí
www.helena-kofronova.cz
Při čtení Alenina e-booku o Čarovné lékárně jsem byla doslova ohromená objemem a fundovaností informací o bylinách. Alena na 258 (!) stranách velice podrobně popisuje možnosti použití 22 běžných rostlin (pro někoho možná plevelů), které každý zná. Myslela jsem si, že o bylinkách toho vím hodně, ale tady jsem se dozvěděla opravdu velké množství velmi zajímavých informací. Jsou zde shrnuty rady a informace od různých bylinkářů a doplněny ještě o Aleniny osobní zkušenosti. E-book je plný krásných a názorných fotografií, takže je četba velice příjemná Pokud by tento e-book vyšel tiskem, jistě by se z něj stal bestseller! A tak jsem si jej vytiskla alespoň doma a nyní bude mým věrným rádcem a pomocníkem. www.nadanezamova.cz
Naďa NezamováLéčivé byliny, alternativní medicína a anti-aging, expertka na období menopauzy
www.nadanezamova.cz

 

 

e-book Čarovná lékárna kolem našeho domu

Za cenu 260 Kč

+

 

bonus Čarovná lékárna kolem našeho domu-receptář

Zdarma

stran komplexně uspořádaného textu nabitého neuvěřitelnými informacemi
stran komplexně uspořádaného textu nabitého neuvěřitelnými informacemi
rostlin do detailů propracovaných v textu