Kopřivový životabudič

Pozdní léto  a  podzim je skvělé období, kdy si můžete vyrobit biogenní stimulátor z kopřivových semen.

Kopřivy najdete všude. Jedná se o léčivou rostlinu neuvěřitelných účinků. Jak říkala Maria Treben:”Kdyby lidé věděli, jak moc je kopřiva léčivá, už by nikde nebyla.” Téměř vše  se o účincích kopřivy, včetně kompletních návodů, dočtete v mém e-booku: “Čarovná lékárna kolem našeho domu”

Biogenní stimulátor vám dodá energii, posílí vás, je vhodný pro zimní období, kdy máme nedostatek čerstvě rostoucích rostlin. Můžete jej použít i v rekonvalescenci po těžkých chorobách. Zvyšuje vitalitu, působí dobře i na libido a potenci. Mimo jiné i posiluje imunitu, což je v období podzimních plískanic a v zimě potřeba. Kopřiva je  známým zdrojem železa, přípravek je vhodný i pro menstruující ženy ale i těhotné a kojící. Má vliv na zvýšení tvorby mléka.   Zlepšuje také kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

 

Co budete potřebovat:

-200 g kopřivových semen,

-200 ml 38% vodky,

-300-400 g medu, nejlépe v tekuté formě,

-zavařovací sklenici se šroubovacím uzávěrem.

 

POSTUP:

1)Nasbíráme cca 200 g kopřivových semen. Sbíráme v rukavicích, abychom neměli popálené ruce. Pokud se nám do sbíraných semen zatoulá nějaký lístek kopřivy, necháme jej tam, má taky výborné účinky.

 

 

2)Semena rozmixujeme s 200 ml vodky a uložíme do zavařovací sklenice.  Zde ponecháme minimálně 3 dny, lépe týden. Denně protřepáváme.

 

 

3)Po  louhování přidáme do směsi 300-400 g tekutého medu. Pokud máme med zkrystalizovaný, necháme jej v troubě či vodní lázni roztavit. Pozor- teplota nesmí přesáhnout 50 st. C, jinak by se med znehodnotil.

Směs denně minimálně 3 dny protřepáváme.

 

POUŽITÍ

Denně užíváme 1 čajovou lžičku směsi  (po protřepání)- přímo, nebo ve sklenici vody. Zkonzumujeme i semena, která nám ve sklenici zbydou. při únavě lze navýšit i na 2-3x denně 1 ČL. Užíváme nalačno- 30 minut před jídlem.

Po několika dnech pocítíme příval energie.

 

Toto je příklad vysoce efektivního přípravku, který si vyrobíte téměř zadarmo. Kopřiva roste všude kolem nás, potřebujete si koupit jen vodku.

Začněte používat rostliny rostoucí kolem nás, nebude vás to stát téměř nic a budetet mít pevné zdraví a skvělý pocit na duši a těle  jako já. 

 

NEMUSÍTE KUPOVAT DRAHÉ PŘÍPRAVKY V LÉKÁRNĚ, VŠECHNO CO POTŘEBUJEME, ROSTE KOLEM NÁS. 

 

Jsem autorkou také e-booků : „Jak se stát bylinářem, když o tom zatím nic nevím. „

„Jak se vyznat v účincích rostlin.“

“Čarovná lékárna kolem našeho domu”

 


UPOZORNĚNÍ!!!

Při závažných zdravotních potížích vždy raději konzultujte lékaře ve vašem nejbližším okolí. V některých stavech je lékařská pomoc nezbytná a nelze se omezovat jen na postupy alternativní medicíny. Vhodné je též ubezpečit se, že se jedná jen o banalitu a nikoliv o život ohrožující stav.  Léčivé rostliny jsou tu pro nás, mohou vám výborně pomoci v počátcích některých onemocnění, jako podpůrná terapie či preventivně. V žádném případě ale v závažných stavech nemohou nahradit lékařskou péči. Cílem tohoto webu je – informovat vás o mocné síle přírody, podpořit vás v možnostech samoléčby. Nenesu žádnou zodpovědnost za vaše případné neúspěchy či úspěchy.

Tento materiál je informačním produktem. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorky je zakázáno a je porušením autorského zákona, které může být stíháno.

Pokud byste rádi obsah e-booku sdíleli s dalšími lidmi, pošlete jim odkaz na moje webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení.


 

4 názory na “Kopřivový životabudič”

  1. David Mlýnek

    Dobrý den, v jakém stavu zralosti sbíráme kopřivová semínka? Je lepší je sbírat ještě v ne úplně zralém stavu, kdy jsou zelená tak jako ve vašem případě? Děkuji za odpověď.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *